Co nas wyróżnia

Wymierne efekty. Już na samym początku współpracy, kiedy przygotowujemy dla Ciebie strategię pokazujemy Ci dokładne liczby – ilu zdobędziemy fanów, jak długo to potrwa, ile zdobędziemy komentarzy i lajków pod postami, jak szybko procentowo będą rosły Twoje statystyki itd.

Żelazna Gwarancja Satysfakcji. Na pierwszym miejscu stawiamy jakość usługi i jej efektywność. Dlatego dajemy już na starcie naszą Żelazną Gwarancję Satysfakcji – umożliwiamy natychmiastową rezygnację z usługi jeśli cokolwiek Ci się nie spodoba i jeśli się nie sprawdzimy – bez terminów wypowiedzenia.

Know-How. Nasz zespół tworzą ludzie od wielu lat pracujący w różnych agencjach social media, którzy teraz postanowili razem stworzyć coś nowego. Dlatego pracują dla Ciebie specjaliści z wieloletnim stażem, którzy zadbają o każdy, najdrobniejszy nawet aspekt obecności Twojej firmy w social media.

Dlaczego nas wybrać

Gwarantujemy efekty, szybki wzrost, jasne warunki współpracy i pełne zaangażowanie. Każdy klient jest dla nas na wagę złota, gdyż w każdej chwili ma prawo zrezygnować – to zmusza nas do pracy na najwyższych obrotach z miesiąca na miesiąc. Poza tym lubimy naszą pracę, a social media nie mają przed nami tajemnic. Codziennie uczymy się czegoś nowego, śledzimy trendy i monitorujemy konkurencję. Wreszcie – współpracujemy z wieloma freelancerami, którzy pracują zdalnie, spoza naszego biura, dzięki temu utrzymujesz usługę najwyższej jakości przy zachowaniu tak niskiej ceny abonamentu. A oprócz tego…

 • Elastyczna umowa – rezygnujesz kiedy chcesz
 • Ciągły rozwój – z każdym miesiącem Twój fanpage rośnie
 • Dokładne raporty – wiesz za co płacisz
 • Brak ukrytych kosztów – wszystko w abonamencie
 • Dbamy o Twój fanpage jak o własny

W tym mamy doświadczenie

Prowadzenie fanpage - 5 lat
Facebook Ads - 4 lata
Promowanie marki - 4 lata
Pozyskiwanie nowych klientów - 3 lata
Marketing - 3 lata

Jesteśmy dumni ze współpracy z:

Chata Polska
Asian Look
Metafora
1Romance
Uczgry
Kaja
Bravis
Ajso Collection

Klienci o nas

 • Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z agencją – fanpage prowadzony z zaangażowaniem, dokładne raporty i ciągły rozwój. Współpracujemy już niemal rok i nie wyobrażam sobie w tym momencie powierzenia marki innej agencji. Jeżeli zdecydują się Państwo na współpracę, na pewno się nie zawiodą.

  Monika Kaczmarek
  brand manager, Asian Look
 • Doskonała współpraca – profesjonalizm w każdym calu, dobre zrozumienie klienta. Fanpage teatru to niezwykle specyficzny temat i baliśmy się jak zewnętrzna firma sobie poradzi, na szczęście zupełnie niepotrzebnie.

To Możemy Dla Ciebie Zrobić

Konfiguracja Fanpage

Stworzymy od podstaw Twój fanpage na Facebooku, wykonamy grafikę i wszystkie potrzebne aplikacje.

Zwiększenie Response

Dzięki interesującym treściom i odpowiedniej reklamie zwiększymy ilość komentarzy i lajków pod postami – czyli właśnie response Twoich fanów.

Pozyskiwanie Fanów

Zdobywamy dla Ciebie nowych fanów i dbamy o ciągły rozrost obecnej bazy docierając np. do znajomych Twoich fanów. Przekształcamy też fanów z Facebooka w klientów.

Oprawa Graficzna

Dbamy o atrakcyjną szatę graficzną Twojego fanpage’a – wymieniami grafikę w tle, zdjęcia profilowe oraz tworzymy unikalną grafikę do postów.

Tworzymy aplikacje i zakładki poszerzające możliwości Twojego fanpage’a – np. listę aukcji, e-sklep, formularz kontaktowy etc.

Tworzenie Postów

Publikujemy ciekawe posty o dużym potencjale viralowym – chętnie lajkowane i komentowane. Tworzymy posty urozmaicone o autorską grafikę, infografiki, konkursy, ankiety oraz oczywiście promujące Twoje produkty i usługi.