Nowy Rok – nowy kalendarz, tylko jaki?

Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Nasze myśli zaprzątają one już praktycznie od początku listopada. Tuż za nimi kroczy jednak coś równie ważnego – Nowy Rok.

Koniec bieżącego roku to czas stosunkowo krótki (jakiś tydzień zaraz po dwóch dniach świąt) lecz obfity w zmiany. Wraz ze zmianą rocznej daty, zmienić musimy bowiem wszystkie kalendarze. Istotne jest to szczególnie dla osób aktywnie planujących swój czas. Dla osób, które nie rozstają się ze swoim kalendarzem książkowym. Takie osoby planowe wymiany rozpocząć powinny dużo wcześniej. Warto to zrobić jeszcze w roku starym, gdyż wtedy oferta księgarń jest o wiele ciekawsza i bogatsza.

Zapracowani pomyśleć powinni o jeszcze jednym. Kalendarze ścienne stanowić mogą doskonałe uzupełnienie tych osobistych książkowych. Ich główną zaletą jest to, że pokazują szerszą perspektywę czasową. Na jednej planszy zobaczyć możemy cały miesiąc, kwartał lub nawet rok. Ułatwia to planowanie w zupełnie innej, szerszej perspektywie. Dostajemy pełniejszy widok określonego wycinka czasu.

Z tego właśnie powodu warto zainwestować również i w tego typu kalendarz.

Strona www http://kolekcjakalendarzy.pl

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*