Pozyskiwanie fanów

Od pierwszego dnia obsługi każdego fanpage prowadzimy działania mające na celu zwiększenie liczby fanów, a tym samym poszerzenie kręgu potencjalnych klientów Twojej firmy.

Stymulowanie response

Tak dobieramy publikowane treści, aby wywoływały reakcję fanów w postaci komentarzy i polubień pod postami – stale staramy się zwiększać zaangażowanie fanów w życie fanpage.

Marketing & PR

Dbamy o właściwy wizerunek Twojej firmy – dbamy o spójną strategię PR-ową w Twojej firmie i dostosowujemy komunikację do marketingu jaki prowadzisz.

Kreacja graficzna

Zapewniamy oprawę graficzną na Twoim fanpage. Wymieniamy grafikę tła, tworzymy grafikę do postów, miniatury, ekspozycję produktów oraz grafiki okolicznościowe.

Aplikacje

Poszerzamy funkcjonalności Twojego fanpage’a o przydatne aplikacje takie jak konkursy, oferta produktowa, formularz kontaktowy, kupony rabatowe etc.

Statystyki i raporty

Nasze działania są w pełni wymierne – przedstawiamy statystyki, składamy dokładne raporty i planujemy długofalowe strategie działań – dzięki temu zawsze wiesz jakie cele zamierzamy osiągnąć.

Co Zyskujesz Współpracując z Nami?

  • Zwiększenie Sprzedaży – wiemy, że to kluczowe dla każdej firmy, dlatego zawsze w naszych działaniach uwzględniamy działania sprzedażowe – w taki sposób tworzymy treści, aby poprawić Twoje wyniki i żeby Facebook stał się kolejnym źródłem przychodów
  • Pozyskiwanie Nowych Klientów – w krótkim czasie zwiększymy bazę fanów na fanpage Twojej firmy, a co za tym idzie bazę klientów. To jedno z naszych podstawowych zadań – ciągłe powiększanie ogólnej bazy fanów i ciągłe pozyskiwanie nowych
  • Podtrzymanie Relacji Z Klientem – nie tylko sprzedajemy Twoim klientom, ale też dajemy im wartość dodaną w postaci ciekawych treści okołosprzedażowych, co wzmacnia ich przywiązanie do marki – zaprzyjaźnimy się z Twoimi klientami
  • Przemiana Konsumenta W Prosumenta – dotarcie do znajomych klienta to najlepsza rekomendacja – social media umożliwiają kierowanie reklamy do najbliższego otoczenia klientów firmy, dzięki czemu pozyskani już klienci stają się ambasadorami marki, przekonując do niej swoich znajomych na zasadzie „Skoro Jan korzysta z tych usług/produktów na pewno są dobre – także sprawdzę”
Kontakt